Kurallarımız

Kıymetli Üyelerimiz ve Misafirlerimiz;

Sesli sohbet odalarımız içinde özgür ve huzurlu bir platform’da sağlam bir şekilde sesli chat etmek adına herkesin uyması gerekli olan bazı şartlar vardır. Aşağıda listelenen kurallara uyduğunuz taktirde rastgele bir kısıtlamaya maruz kalmadan bağımsız bir biçimde sesli sohbet edebilir, yepyeni dostluklar edinebilirsiniz.

# SesliMavis Sohbet Kuralları #

Argo, Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı, belirttiğimiz gibi küfür,hakaret,kötü söz ve davranışlar SesliMavis.com yöneticileri tarafınca yasaklanmıştır. bu şartlara uymayan kullanıcılar tüm odalarımızda konuşmaları kesilecektir.

Siyasi Propaganda; SesliMavis sohbet odalarımızda siyası parti tartışması yapılması yasaktır. ve T.C devleti alehinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyası konuşmalar eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktır ve suçtur. Atatürk’ün kişiliğine, anlayışına hakaret edici sözler hakkında konuşmalar yasaktır.

Din,Dil,Irk,Mezhep Ayrımı; Ülkemiz’den ve Avrupa ülkelerinden sitemizi ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında din,dil,ırk,mezhep ayrımları yapılması SesliMavis.Com Üst Yönetimi yasaklanmıştır. lütfen bu konuda hassas olmanızı istiyoruz. bu türde ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden bağlantıları yasaklanacaktır.

Reklam/Flood; Genel sesli sohbet odalarımız içersin de farklı web sitelerinin mikrofonda yada görüntülü ve yazlı flood olarak yada farklı program teknikleri ile reklam yapılması Süresiz Ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı; Seçmiş olduğunuz kendinize has Rumuzların Türk Ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir. Küfür içeren Rumuzlar kullanıldığı taktirde SesliMavis.com odalarına giriş yaptığınız anda bloke edilirsiniz odalarımıza giriş yapamazsınız.!

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kendileri sorumludur. Her hangi bir eylemden ötürü SesliMavis.com sesli sohbet – sesli chat – görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları; Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını geçmiş olması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin SesliMavis.com sesli sohbet odalarına girişi tesbit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

Ban,Gag,Mute; Kişisel sebepler den ötürü kullanıcıya komut kullanılması ve üst yetkili alt yetkiliye komut uygulaması yasaktır. uygulamayı yapan ve yaptıran kişilerin görevine son verilir.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı; Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,Instagram,telefon numarası ve benzeri sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır. farklı yollardan elde edilen isim, soy isim,ip adresi paylaşımları yasaktır.

Önemli Duyuru; Yukarıda belirtiğimiz kuralları okuduysanız sizlerden ricamız SesliMavis.com kullanıcıları ile paylaşmanız ve okutmanızdır. saygılarımızla.

 

SesliMavis Yönetimi

İletisim İcin

Skype: Tayfun.Boyner
okuyucuYorumlarimiz

Yazan:Tayfun BOYNER | Tarih: 30.11.2017 | Kategorisi:

okuyucuYorumlarimizokuyucuYorumlarimiz

KULLANICI YORUMLARI

okuyucuYorumlarimiz

SON YAZILAR

Seslichat Arkadaş bul

Sesli Chat Sohbet Nedir Seslichat Arkadaşlık bulma adresimiz dilediğiniz zamanlarda tamamen şartsız ve k...

DEVAMINI OKU

8 Aralık 2017

Dünya ile Sohbet

Dünya'nın hemen hemen her ülkesinden, ülkelerin ise şehirlerinden giriş yapan kullanıcılar'la sohbet e...

DEVAMINI OKU

8 Aralık 2017

Mobil Chat Girişleri

Öncelikle merhaba değerli okurlar; Sizlere bu gün Sesli Chat (www.seslimavis.com) Sitesi hakkında bilgi...

DEVAMINI OKU

27 Kasım 2017

Sesli Chat Mobil Girişleri

Sesli Sohbet Google Seslisohbet Google Sesli sohbet mobil Google Girişi Sesli sohbet mobil Google S...

DEVAMINI OKU

27 Kasım 2017

Sesli Chat Girişleri

Arkadaşlar seslimavis sitemizin dışında da popüler olan seslichat siteleri bulunmaktadır. Onlardan b...

DEVAMINI OKU

27 Kasım 2017

SON YORUMLAR

def | Demişki;

sesli chat sitelerinin en kaliteli sitesi seslimavis.com hizmetinizdedir

YORUMU GÖR

27 Kasım 2017

new movies torrent download | Demişki;

If you are likely for finest contents like myself, only pay out a check out this web-site every day simply because it provides excellent contents, thanks,and if want...

YORUMU GÖR

27 Kasım 2017

MX Player Apk free download | Demişki;

¦§? to every body, it's my fi§Ôst visit ¦Ïf this webpage; thi? web site ?ontains awesome and genuinely goo? material fo§Ô readers.MX Player Apk free download...

YORUMU GÖR

27 Kasım 2017

§á§â§Ú§Ý§à§Ø§Ö§ß§Ú§ñ §ß§Ñ §¡§ß§Õ§â§à§Ú§Õ | Demişki;

I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month because you've got high quality content. If you want to know ...

YORUMU GÖR

27 Kasım 2017