mavish
Genel Görüntülü Chat Kameralı Chat Mobil Chat Sesli Chat Sesli Sohbet

Neden Üye Olmalısınız?

Bir çok sesli chat kullanıcısı sesli sitelere üye olmaktan kaçınmışlardır. gerçekliliğinizi korumak için giriş yaptığınız her sesli chat sitesinde Üyelik Kaydınızı Oluşuturunuz Sizlere tavsiyemizdir.

Sesli Sitelere Neden Üye Olmalıyım?

Örnek vermem gerekirse, SesliMavis sitesine daima takılan birisiniz ve kendinize ait bir rumuz veya isim kullanmaktasınız. gerçek bilgilerinizle Üye olmanız hem kendinizi bir nevi korumaya almış olursunuz hemde Sesli Mavis sitesinde tanışmış olduğunuz arkadaş ortamınızı yada kendi çevrenizdeki değerli arkadaşlarınızı koruma altına almış olursunuz.

Üye Olmamanın Zararları Nelerdir?

Bildiğiniz üzere sanal ortamda kişilik bozukluğu olan bir çok arkadaş mevcuttur. Üye Olmadığınız Taktirde bu kişiler sizlerin seçmiş olduğu Rumuz,Nick,İsim, Kullanabilir ve sizin adınıza konuşmalar yapabilir oluşturmuş oldğunuz çevrenize zarar verebilir bu yüzden kesinlikle sürekli giriş yaptığınız Sesli sitelerde Üyelik Kaydınızı Yapınız.

Sesli Chat Sitelerine Nasıl Üye Olurum?

Oldukça basit olan Üyelik işlemini iki ayrı şekilde yapabilirsiniz ilk olarak diyelimli SesliMavis.Com Anasayfasına giriş yaptınız ve daha sonrasında Sohbete giriş resmine tıklayınız daha sonra Kullanıcı Login kısmını göreceksiniz hemen sağ kısımda Yeni Üyelik sekmesini göreceksiniz oraya tıklayarak gerçek email adresinizle profilinizi oluşturarak kolay bir şekilde Üye olabilirsiniz.

Diğer seçenek ise misafir olarak girdiniz sohbet ediyorsunuz Yetkilerim kısmına tıklayınız yetkiniz olmadığı için sizi direk Üyelik Sayfasına yönlendirecektir. Yapamiyorum diyenler için makalemizin altındaki resimlere göre uygulama yapabilirsiniz.

uyelik

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir