Seslimavis
Genel Görüntülü Chat Kameralı Chat Mobil Chat Sesli Chat Sesli Sohbet

Sesli Chat Nasıl Kullanılır?

Sesli Chat kullanımı çok zor gibi görünsede oldukça kolaydır. ilk kez bu platformlara katılmaya başlıyan kullanıcılar herkesin genel odalarda sohbet ettiğini görünce sesli chat sitelerinin çok karışık saçma sapan olduğunu düşünmüşlerdir. fakat sandığınız gibi bir ortam değildir eğlenmesini ve sabır etmesini bilirseniz çok iyi vakit geçirebileceğiniz ortamdır.

Sesli Chat Nasıl Kullanılır?

SpeakyChat Tabanlı olup Activex eklentisi bulunan yüklemesi 5 veya 10 saniye süren bir yazılımdır. henüz mobil, tablet, chrome, gibi yazılımlar için güncelleme gelmemiştir. sizler opera internet explorer firefox mozilla gibi yazılımlar ile Activex i kurduğunuzda girebilirsiniz.

Sesli siteler eskiden oldukça popüler bir haldeydi fakat ne yazkki eskisi gibi artık tutulmuyor arkadaşlar sebebleri gayet net Bitmeyen oda sorunları mobil giriş ve en büyük sorunu ise chrome ile activex eklentisinin çalışmaması.

Sesli Chat Sitelerindeki Görevler ve Yetkiler?

Sesli sitelerde görevli,yetkili olmak isterseniz öncelikle sitede kalma süreniz yüksek olması gerekir ve site içerisinde aktif rol oynamalısınız tek başınıza bir odada kendiniz çalıp kendiniz dinlerseniz görevli olmanız biraz zordur hani olsanız bile yetkinizi kısa sürede geri alabilirler.

Sesli Chat Görev Rütbeleri
 1. User
 2. Vip
 3. Operatör
 4. Admin
 5. CoAdmin
 6. SüperAdmin
 7. ChatAdmin
 8. Sohbet Hakimi
 9. Agent
 10. SuperMaster
 11. WebMaster
 12. SuperVisor
 13. Queen
 14. King
 15. Owner
 16. Staff1 ( Özel Rütbe )
 17. Staff2 ( Özel Rütbe )
 18. Root ( Özel ve En Yüksek Yetkili )

Sesli Chat Özel görevli ve yetki listesi bu şekildedir . 16,17,18 Rütbeler Site yönetimi Tarafından kullanılır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir