Seslimavis
Genel Görüntülü Chat Kameralı Chat Mobil Chat Sesli Chat Sesli Sohbet

SesliMavis.Com Hakkında

Selam olsun bizleri seven tüm dostlarımıza.. makaleme başlamadan önce bu içeriğimizi herkesin okumasında fayda olacağını düşünüyorum. Uzun yıllarca farklı alan adları ile sizlere en iyi ve kaliteli sesli chat ortamını sunduk ve tekrar yeni bir domain ile karşınızdayız. SesliMavis alan adının tüm haklarını almış bulunmaktayız.

Fakat kısa bir süre önce ana domainmiz olan SesliMavis.com Google Tam Spam Cezasına girmiştir. Henüz yeni aldığımız bu kaliteli site Eski domain sahibi tarafınca eklenen boş sayfalar site ile alakasız yazılar kopya içerikler ve dışardan alınan doğal olmayan backlinler neticesinde ceza almıştır. biz daha siteye içerik bile girmeden site aramalardan düştü ve bir hayli hit kaybetti. vakit geçirmeden Net uzantısını aldık.

Sesli Alemini bilirsiniz bütün site sahipleri birbirine blog yazısı yazar, sitelerine trafik çekmek için ve başka sitelerin verdiği emegi çalmak içindir bu sadece başka birşey degil o blog atan site kurucuları sizde çok yakında bu cezalardan nasıbınızı alacaksınız hiç süphesiz.

Önemli Duyuru : Sitemize Bağlı Olan Gerçek Sitelerimiz

  1. SesliMavis.Com
  2. www.SesliZor.com
  3. www.SesliZor.net

Sevğili Kullanıcılarımız Bu siteler bizlere Aittir Başka İsmimiz Yoktur. Farklı Sitelerden SesliMavis Adına Yazılmış Saçma Sapan Sitelere itimat etmeyiniz Gerçek Sesli Sohbet Girişlerimiz Bunlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir