Sesli Chat
Genel Görüntülü Chat Kameralı Chat Mobil Chat Sesli Chat Sesli Sohbet

SpeakyChat Odalarının Çalışma Mantığı

SpeakyChat Odalarının Çalışma Mantığı; Aslında Çok Kolaydır Hep Aynı Sistem üzerine kurulmuş bir çok oda markası bulunuyor değerli dostlar. Yazılımı hep aynı fakat bazı yeni özellikler eklenerek ismini ve yapımcısını degiştirip degiştirip piyasaya sunuluyor.

SpeakyChat in hiç değişmeyen özelliği Activex eklentisidir bu eklentiyi çoğu insan bilgisayarına yüklemeye korkmaktadır aksine korkacak hiç bir durum söz konusu değildir. Wirüs Trojen Gibi İçerikleri kesinlikle yoktur.

Activex Eklentisi Bilgisayarınızı Yormaz Kasmaz Tek Seferlik bir kurulumdur Güncellemesi ise siteye girdiginiz de odalara bağlantı kurduğunuz anda kendini oto matik olarak her çıkan son sürüm için hızlı bir şekilde yeniler ve çabucak bağlantı kurarsınız.

SpeakyChat Eklentisi Olmadan Girebilirmiyim? Bu Eklentiyi İndirmeden Katıyen Odalara giriş yapamazsınız Sadece Panel Login Kısmında Taklı Kalırsınız Arkadaşlar. Activex ve Internet Explorer Yada Mozilla ile sorunsuz ve başaralı bir şekilde SesliMavis.com odalarımıza Girişinizi Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir